Preskočiť na obsah

BioBalance odporúča

Karin Majtánová

„Čo ma na tomto produkte nadchlo, je zloženie. BioBalance je plný prírodných látok bez vedľajších účinkov. Zároveň som si istá, že dávam svojmu telu to najlepšie. Sama na sebe som si už po krátkej dobe užívania všimla značné zlepšenie a celkové zvýšenie energie. Preto, ak aj vy čelíte podobným príznakom menopauzy, určite vám odporúčam dať BioBalance šancu. Pre mňa objavenie a užívanie BioBalance predstavuje moment, od ktorého sa cítim, akoby som získala svoju vitalitu späť. Ďakujem a vrelo odporúčam aj ostatným.”

BioBalance Menopause odporúča

MUDr. Paučinová Jana

Ambulancia – Gynekológia a pôrodníctvo – Kysucké Nové Mesto

„BioBalance Menopause je pre mňa jednoznačne klenot medzi doteraz dostupnými voľnopredajnými nehormonálnymi výživovými doplnkami pre ženy trpiace menopauzálnymi ťažkosťami na našich pultoch. Som veľmi hrdá na to, že tento produkt sa zrodil práve na Slovensku a momentálne práve svojím komplexným zložením nemá konkurenciu na trhu. Obsahuje čisto prírodné zložky, ktoré sú dokonale ušité na mieru potrebám našim pacientok, pričom nezabudol ani na zdravie kostí, na dôležitú súhru vitamínu D3 a vitamínu K2, ktoré svojim synergickým účinkom pomáhajú znížiť riziká vzniku osteoporózy. Produktu nemám čo vytknúť, je výborne tolerovaný aj u žien s celiakiou, či laktózovou intoleranciou. Obrovským plusom je jeho cenová dostupnosť v porovnaní s konkurenčnými produktami nižšej kategórie.”


„Ženy v období menopauzy čoraz častejšie uprednostňujú použitie prírodných látok, tzv. fytoestrogénov, ktorých účinky sú podobné účinkom prirodzených ženských pohlavných hormónov. Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníčkam a doprajte si harmóniu počas celého obdobia menopauzy.“

Kúpite v našom e-shope www.biomin.sk a vo všetkých
lekárňach na Slovensku.

Odporúčané našimi odborníkmi

Dr. Petra Vidricková, PhD.

Product and Medical Specialist Biomin, a.s.

„Harmónia je presne to, čo si praje každá žena. Byť v harmónii, ale je nie úplne jednoduché, nech je žena v akomkoľvek veku, obzvlášť v období klimaktéria. Našou snahou preto bolo priniesť na trh jedinečný produkt, ktorý pomôže ženám komplexne, a to doslova od vlasov až po kosti. Pri vývoji sme sa inšpirovali prírodou, ktorá po stáročia ponúka funkčné riešenia v podobe rastlinných extraktov. Účinky aktívnych látok v týchto surovinách sú navyše potvrdené množstvom vedeckých publikácií a štúdií. V spojení s vitamínmi a minerálnymi látkami predstavuje BioBalance užitočný nástroj, ako byť čo najviac v pohode aj v období hormonálnej nerovnováhy.“

Dr. Juraj Vozár

Riaditeľ slovenskej spoločnosti Biomin a.s.

„Naša spoločnosť Biomin myslí na menopauzu už 33 rokov. Dlhodobo vedieme naše pacientky k preventívnemu užívaniu vápnika a vitamínov K2 a D3. Obdobie klimaktéria vďaka nim dobre poznáme a keďže naše pacientky počúvame a máme ich radi, venovali sme roky príprav optimálnej receptúre, koncentrácii a prémiovej kvalite všetkých použitých surovín v našom výživovom prípravku BioBalance. Spojenie vedeckých poznatkov a našich skúseností nám pomohlo vyrobiť súbor aktívnych prírodných látok, ktoré ženám v menopauze dodajú istotu, že majú niečo, na čo sa a môžu vždy spoľahnúť.”

Mgr. Sandra Badíková, MBA

Sales and Marketing Director SR Biomin, a.s.

„Dnes je liečba menopauzy určite o voľbe. Každá žena sa môže sama rozhodnúť, akou cestou sa vyberie, či prírodnou alebo hormonálnou. My sme sa rozhodli pre prírodnú cestu, ktorá ženám pomôže s ľahkosťou zvládnuť toto životné obdobie. Vytvorili sme BioBalance, ktorý je unikátny svojím prírodným zložením. Ako jediný na našom trhu navyše predstavuje komplexné riešenie všetkých 45-tich príznakov menopauzy. Už teraz sa tešíme pozitívnej odozve mnohých gynekológov i odborníkov na ženské zdravie.”

Mediálni partneri

Supershape vytvorili nový video program FIT MADAM na domáce cvičenie zameraný na obdobie menopauzy. Naša spoločnosť Biomin je hrdým partnerom tohto programu, keďže sme vyvinuli prírodný výživový doplnok  BioBalance, ktorý podporuje Vaše telo vo všetkých troch fázach menopauzy. Spolu to dáme.

 “Ak si túžite zacvičiť s tými najlepšími trénermi a celkovo žiť zdravšie, nepotrebujete veľa času ani prostriedkov. V Supershape nájdete desiatky hodín účinných online cvičení do 30 minút, obľúbené vedené výzvy ako aj chutné jedálničky od výživových špecialistov. Jediné čo potrebujete je internetové pripojenie a chuť cvičiť a napredovať. Supershape – viac ako online fitko


Pohľad na liečbu fytoterapeutikami počas klimaktéria v rozhovore s Dr. Vozárom a Karin Majtánovou v relácii Dámsky klub.

Akým spôsobom môžu ženy zmiernit príznaky menopauzy prostredníctvom fytoestrogénov?

Aké rastlinné estrogény, prírodné extrakty, vitamíny a minerály majú harmonizujúci vplyv na ženský organizmus počas menopauzy?

Na tieto a ďalšie otázky odpovedal Dr. Vozár v relácii Dámsky klub. Viac informácii sa dozviete vo videu.


Gynekologička MUDr Radmila Sládičeková, PhD., MPH vysvetlila v dámskom klube ako si vybrať z veľkého množstva rôznych preparátov, ktoré sú dostupné na našom trhu pre obdobie menopauzy, na ktoré zložky (rastliny)sa zamerať a prečo.


Čo všetko nám obdobie menopauzy prináša, ako toto obdobie zvládnuť. hormonálna substitučná terapia vs nehormonálna ….


Náš Biobalance si našiel svoje miesto i spoločenské postavenie. V divadelnej hre Klimaktérium je zakomponovaný nielen v scenári, ale i v prekvapení v kombinácii BioBalance s ďalším našim produktom MOVE, ktoré získa ako darček vždy jedna žena z publika.

“Klimaktérium je predovšetkým očistným kúpeľom a posilňujúcim energetickým nápojom. Jedná sa o predstavenie zamerané na obdobie menopauzy, ktoré má komediálny žáner. Téma menopauzy je odľahčená, presne tak ako ju komunikujeme našim zákazníčkam. Cieľom predstavenia i našej spoločnosti je pomáhať ženám v období, kedy potrebujú spoľahlivého partnera pri prekonávaní zdravotných nástrah. Klimaktérium prispieva k psychickej, BioBalance k fyzickej pohode.” Klimaktérium – divadelná hra so skvelými herečkami- „tigricami v menopauze“.