Preskočiť na obsah

Vášnivá aj
v menopauze

Prebuďte opäť svoju vášeň a zmiernite nepríjemné príznaky menopauzy, ako je strata sexuálnej túžby či časté zmeny nálad.

Výživový doplnok BioBalance Love bol vyvinutý s dôrazom na prírodné zložky, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na ženské libido, energiu a celkové zdravie.

Objavte opäť svoju ženskosť a vitalitu.

Čo vás trápi, v tom vám BioBalance Love pomôže

Návaly horúčav

Nočné potenie

Znížené libido

Suchosť pošvy

Zhoršenie ženského sexuálneho života

Náladovosť a podráždennosť

Úzkosť

Depresia

Nespavosť

Nepokoj

Únava

Problémy s pamäťou a koncentráciou

BioBalance Love –
Vášeň v období menopauzy

Prírodný výživový doplnok určený pre pohodu, ženskosť, vášeň a celkové zdravie žien.

Prečo BioBalance Love

Pocit
a pohodlie

Zdravie
a imunita

Krása
a vitalita

Koncentrácia
a výkon

Podpora
sexuálneho
zdravia

Nehormonálna
starostlivosť

Sexualita je esenciálny komponent zdravia ženy každého veku, pretože sexuálna spokojnosť a celkový psychologický pocit blahobytu sú úzko spojené. Ženské pohlavné hormóny sú veľmi dôležité vo fungovaní  túžby, sexuálneho vzrušenia a orgazmu. Pokiaľ žena prichádza do obdobia menopauzy, a teda nastáva znižovanie hladiny hormónov, tak stav vyúsťuje do sexuálnej dysfunkcie.

Tam, kde máme medzeru v klasickej farmakoterapii, môžeme využiť jedinečnú substitúciu z oblasti fytoterapie. Jedná sa o spojenie rastlinných extraktov, ktoré napomáhajú liečbe ženskej sexuálnej dysfunkcie  u postmenopauzálnych žien.

Som rada, že mám v mojej ambulancii k dispozícii produkt Biobalance Love, ktorý obsahuje kombináciu jedinečných rastlinných extraktov a zabezpečí ženám v období menopauzy nehormonálnu starostlivosť v prípade ich sexuálnej dysfunkcie.

MUDr. Radmila Sládičeková, PhD., MPH

Čo je súčasťou BioBalance Love

BioBalance Love obsahuje vyváženú kombináciu rastlinných estrogénov (z ďateliny) a rastlinných extraktov (kotvičník, damiána, maca, ženšen, Griffonia simplicifolia), kyselinu pantoténovú (vitamín B5), biotín a vitamíny D3 , E a K2.

Ďatelina červená extrakt

Ďatelina červená predstavuje bohatý zdroj fytoestrogénov. Zmierňuje návaly tepla, potenie a podráždenosť. Pomáha udržiavať komfort a pohodlie v období menopauzy. Niektoré štúdie navyše preukázali pri jej užívaní významné zlepšenie vaginálnej suchosti a vaginálnej atrofie.

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný zvyšuje sexuálne potešenie a libido. Ženy užívajúce kotvičník zemný zaznamenali významné zlepšenie celkového hodnotiaceho indexu (FSFI – Female Sexual Function Index), a to v oblasti túžby, vzrušenia, lubrikácie, spokojnosti a bolesti pri pohlavnom styku. 

Maca

Maca je považovaná za adaptogén. Pomáha telu prispôsobiť sa novým zmenám, zlepšiť fyzickú a mentálnu výkonnosť, zvýšiť libido a podporiť reprodukčné zdravie. Vedecké štúdie potvrdili jej pozitívny vplyv na sexuálnu dysfunkciu alebo sexuálnu túžbu u žien v menopauze. Výsledky štúdií preukázali aj jej schopnosť zmierniť sexuálnu dysfunkciu spôsobenú užívaním antidepresív.                                                                                                                                    

Damiána

Damiána je bylina známa svojím afrodiziakálnym účinkom. Podporuje sexuálnu túžbu a zdravie, zlepšuje náladu a pôsobí ako mierne antidepresívum. Obsahuje tiež veľké množstvo prospešných, biologicky aktívnych látok, ako sú flavonoidy a fenolické látky, monoterpény, seskviterpény, steroidy, kyanogénne glykozidy, alkaloidy a taníny. 

Ženšen

Ženšen sa považuje za afrodiziakum a používa sa na liečbu sexuálnej dysfunkcie, ako aj na zlepšenie sexuálneho správania. Viaceré štúdie preukázali jeho priaznivé účinky na skóre sexuálnej funkcie a zlepšenie sexuálneho vzrušenia u žien pred a po menopauze. Našla sa tiež súvislosť ženšenu so sexuálnym vzrušením a túžbou u žien so sexuálnou dysfunkciou.

Grifónia simplicifolia extrakt (5HTP)

Griffónia je zdrojom 5-hydroxytryptofánu (5-HTP), čo je chemická látka, ktorá je prirodzeným predchodcom serotonínu, teda „chemikálie dobrého pocitu“ v mozgu. 5-HTP má pozitívne účinky na dobrú náladu a spánok. Existujú dôkazy, že 5-HTP môže ovplyvniť apetít, najmä znížením túžby po sacharidoch a potláčaním hladu.

Vitamín E

Vitamín E je silný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Podporuje zdravie kože a imunitný systém.

Vitamín D3, cholekalciferol

Tento významný vitamín podporuje zdravie kostí a zubov, podieľa sa na absorpcii vápnika a fosforu, podporuje imunitný systém, svalovú funkciu a znižuje aj riziko vzniku niektorých chronických ochorení.

Kyselina pantoténová, vitamín B5

Kyselina pantoténová alebo vitamín B5 podporuje látkovú výmenu, zdravie kože, vlasov a očí. Jeho užívanie je dôležité aj pre tvorbu červených krviniek a správne fungovanie nervového systému.

Vitamín B7, biotín

Biotín alebo vitamín B7 je kľúčový pre zdravie vlasov, kože a nechtov. Podporuje metabolizmus makroživín a funkciu nervového systému.

Vitamín K2, menachinón MK-7

Draslík zohráva kľúčovú rolu v metabolizme kostí a udržiavaní zdravia srdca tým, že pomáha riadiť ukladanie vápnika do kostí a zubov a zabraňuje jeho hromadeniu v krvných cievach.

Bez záväzkov na prvé 2 mesiace

Balenie na prvé dva mesiace


Zahŕňa

Použitie

Typ

Balenie na 60 dní

Dlhodobé užívanie

Prírodná liečba

Balenie na 4 mesiace

Dvojbalenie BioBalance Love 2×120 kapsúl


Zahŕňa

Použitie

Typ

Balenie na 120 dní

Dlhodobé užívanie

Prírodná liečba

BioBalance Love na polroka

Trojbalenie BioBalance Love 3x 120 kapsúl


Zahŕňa

Použitie

Typ

Balenie na 180 dní

Dlhodobé užívanie

Prírodná liečba

Kúpite v našom e-shope www.biomin.sk a vo všetkých
lekárňach na Slovensku.