Preskočiť na obsah

Sila rastlinných estrogénov

Zlepšite kvalitu svojho života. Zbavte sa návalov tepla, intenzívneho nočného potenia a výkyvov nálad.

Výživový doplnok BioBalance bol navrhnutý tak, aby pomáhal ženám čo najlepšie zvládnuť zmeny v organizme počas prechodu.

Nájdite aj vy harmóniu vo všetkých oblastiach života.

Čo vás trápi, v tom vám BioBalance pomôže

Návaly horúčav

Nočné potenie

Znížené libido

Suchosť pošvy

Zhoršenie ženského sexuálneho života

Náladovosť, podráždennosť

Úzkosť

Depresia

Nespavosť

Nepokoj

Únava

Problémy s pamäťou a koncentráciou

BioBalance – pre ženy od 40 rokov

Prírodný výživový doplnok určený pre ženy v období prechodu.

Dosiahnite balans vo všetkých 45 príznakoch menopauzy.

Prečo BioBalance

Pocit
a pohodlie

Zdravie
a imunita

Krása
a vitalita

Koncentrácia
a výkon

Menopauza je prirodzeným míľnikom v živote každej ženy. Prináša so sebou rôzne fyziologické a emocionálne prejavy a zmeny. Je preto dôležité venovať im patričnú pozornosť a hľadať spôsoby, ako ich ľahšie zvládnuť, nielen pretrpieť.

Komplexný BioBalance rad produktov vám ponúka synergické prírodné riešenia podľa špecifických prejavov menopauzy, ktoré podľa medzinárodných štúdií jednotlivých zložiek vedú k väčšiemu pohodliu, ich kompenzácii, lepšiemu zdraviu, a zároveň aktívnemu životnému štýlu počas tejto dôležitej, novej fázy života každej ženy.

BioBalance rad sme vyvinuli s cieľom zabezpečiť ženám cielené, maximálne pohodlie a nehormonálnu starostlivosť počas menopauzy.

Dr. Juraj Vozár
Riaditeľ spoločnosti Biomin a.s.

Čo je súčasťou BioBalance

BioBalance obsahuje okrem rastlinných estrogénov aj ďalšie prírodné extrakty, vitamíny a minerálny prvok, ktoré majú harmonizujúci vplyv na ženský organizmus.

Ďatelina červená extrakt

Ďatelina červená predstavuje bohatý zdroj fytoestrogénov. Zmierňuje návaly tepla, potenie a podráždenosť. Pomáha tak udržiavať váš komfort v období menopauzy.

Sója fazuľová extrakt

Sója fazuľová predstavuje ďalší zdroj fytoestrogénov. Vďaka nim zmierňuje návaly tepla, potenie a pomáha v prevencií osteoporózy.

Maca peruánska extrakt

Maca napriek tomu, že neobsahuje fytoestrogény, môže ovplyvňovať hladiny niektorých hormónov, vďaka čomu môže pomôcť zmierniť hormonálnu nerovnováhu charakteristickú pre menopauzu. Je považovaná za adaptogén. Pomáha telu prispôsobiť sa zmenám, zvyšuje energiu a výkonnosť.  Zlepšuje náladu a môže redukovať symptómy depresie a úzkosti. Navyše môže zlepšiť sexuálnu túžbu aj v zrelšom veku.

Baikalín koreňový extrakt

Baikalín je extrakt z koreňa rastliny Scutellaria Baicalensis. Je to bioflavonoid a má silný antioxidačný a protizápalový účinok. Má tiež neuroprotektívne účinky. Normalizuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje funkciu svalov a kĺbov.

Griffonia simplicifolia extrakt

Griffónia je zdrojom 5-hydroxytryptofánu (5-HTP), čo je chemická látka, ktorá je prirodzeným predchodcom serotonínu, teda „chemikálie dobrého pocitu“ v mozgu. 5-HTP má pozitívne účinky na dobrú náladu a spánok. Existujú dôkazy, že 5-HTP môže ovplyvniť apetít, najmä znížením túžby po sacharidoch a potláčaním hladu.

Biotín, vitamín B7

Biotín prispieva k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých vlasov, pokožky a slizníc. Tiež napomáha k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a je kofaktor pre niekoľko dôležitých enzýmov v metabolizme sacharidov, tukov a proteínov.

Kyselina pantoténová, vitamín B5

Kyselina pantoténová alebo vitamín B5 prispieva k správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov,  vitamínu D a niektorých neurotransmiterov. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k zdravej duševnej výkonnosti.

Vitamín D3, cholekalciferol

Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, aj k udržaniu správneho fungovania svalov. Je dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému a môže znižovať riziko autoimunitných ochorení.

Vitamín K2, menachinón MK-7

Vitamín K2 je kľúčový pre zabudovanie vápnika do kostí. Tým zvyšuje hustotu kostí a redukuje riziko osteoporózy. Zabraňuje ukladaniu vápenatých usadenín v cievach a mäkkých tkanivách.

Magnézium, horčík

Magnézium prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Vplýva na správne fungovanie svalov a nervového systému. Napomáha k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu fungovaniu psychiky a k zníženiu únavy a vyčerpania.

Bez záväzkov na prvé 2 mesiace

Balenie na prvé dva mesiace


Zahŕňa

Použitie

Typ

Balenie na 60 dní

Dlhodobé užívanie

Prírodná liečba

Balenie na 4 mesiace

Dvojbalenie BioBalance 2×120 kapsúl


Zahŕňa

Použitie

Typ

Balenie na 120 dní

Dlhodobé užívanie

Prírodná liečba

BioBalance na polroka

Trojbalenie BioBalance 3x 120 kapsúl


Zahŕňa

Použitie

Typ

Balenie na 180 dní

Dlhodobé užívanie

Prírodná liečba

Kúpite v našom e-shope www.biomin.sk a vo všetkých
lekárňach na Slovensku.